Dropshipping Nedir

               E-ticaretin yaygınlaşması ile birlikte internette satış yapan sitelerin sayısı bir hayli arttı. Bu sitelerde yer alan ürünler stoksuz bir şekilde satışa sunulmaktadır. Buna dropshipping adı verilir. Dropshipping bir ürünün internet ticaret sitelerinde stoksuz şekilde satışa sunulmasıdır. Ürün satışında kullanılan bu yöntem düşük sermayeli e-ticaret sitelerinin tercih ettiği bir yöntemdir. Ürün stoklamaya gerek kalmadan tedarikçiden alınan xml bayiliği sayesinde ürünler stoksuz satışa sunulur. Ürün siparişi sonucunda siparişe göre ürün tedarikçiden talep edilir ve tüketiciye ulaştırılır. Stoksuz satış bir nevi tüketici ile tedarikçi firma arasında köprü görevi görmektir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak, Aria’s Closet marka tüm ürünlere güvenli bir şekilde sahip olmak için  www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

               Stoksuz Satış / Dropshipping Avantajlı mıdır

               Stoksuz satış yapan e-ticaret siteleri ürünleri depolamak için ekstra bir depoya ihtiyaç duymazlar. Ürünler tedarikçi firma deposundan tüketiciye ulaştırılır. Depo ihtiyacı olmadığı için e-ticaret sitesi açısından büyük bir avantaj sağlar, iş yükü ve depo masrafı yoktur. Depo olmadığı için depoda çalışacak elemana da ihtiyaç yoktur. Tedarik süreci son derece hızlı ve güvenlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayan bir uygulamadır.

               Stoksuz satışla tek bir tedarikçiden ürün alınabileceği gibi birden çok tedarikçiden de ürün alınabilir. Ürünlerin görselleri, ebat, beden bilgileri e-ticaret sitesine tedarikçi tarafından yüklenir ve sürekli güncellenir. Bu durum sitenin sürekli güncellenmesini ve ürünlerin yeni model seçeneklerinin tüketici ile paylaşılmasını sağlar.  E-ticaret sitesinde ürün çeşitliliğini sağlayan da stoksuz satıştır. Dropshipping ile istediğiniz kadar ürün reklamı yapabilirsiniz.

               Stoksuz satış/dropshipping e-ticarete girmek isteyenlerin yolunu açan bir uygulamadır. E-ticarete girmek için büyük bir sermayeye ihtiyacınız olmaz. E-ticaret sitesi kendi sitesinde satışa sunduğu ürünlerin ödemesini yaparak tedarikçinin ürünlerini satmaya başlar.

               Aria’s Closet Fantezi İç Giyim Ürünleri

               Aria’s Closet marka iç giyim ürünleri kalitesi, şıklığı ve zarafeti ile benzerlerine fark yaratıyor. Siz de Aria’s Closet marka fantezi giyim ürünlerine uygun fiyat, hızlı gönderim, gizli paketleme imkanı ile sahip olmak istiyorsanız tedarikçi firma ile çalışan www.ariasclosetx.com ile iletişim kurabilir, beğendiğiniz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

 

Xml Bayiliği Nedir, Aria’s Closet Xml Bayiliği Nasıl Alınır

               E-ticaretin yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren terimlerden birisi de xml bayiliğidir. E-ticaret terimi olan Xml bayiliği bir tür e-ticaret tekniğidir. Bir ürünün ya da markanın bayiliği anlamına gelen bu terim satışı yapılan ürünlerin tedarik mağazasından alıcıya ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için tedarikçi firmanın Xml bayiliğini vermiş olduğu firmaya ürünle ilgili bilgilerini aktarması gerekir. Ürün bilgileri bayilik verilen firmanın e-ticaret sayfasına aktarılır. Ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan bir e-ticaret tekniği olan Xml bayiliğiyle ilgili detaylı bilgilere www.ariasclosetx.com sayfadan ulaşabilirsiniz.

               Xml Bayiliği

Bir tedarikçiden Xml bayiliği almak demek satışa sunulan ürünlerin stoksuz bir şekilde e-ticaret sitesi üzerinden sürekli satışının yapılması demektir. Yani Xml bayiliği almış bir site ürün sıkıntısı yaşamadan sipariş edilen ürünü tedarik edebilir. Çünkü tedarik zinciri kurulmuş ve tedarikçi firma ile süreklilik arz eden bir ticaret anlaşması yapılmış demektir. Örneğin Aria’s Closet marka fantezi iç giyim ürünlerini sürekli olarak satışa sunabilmek için tedarikçi ile e-ticaret anlaşması yapılması gerekir. Tedarikçinin üretimini yaptığı tüm ürünlerle ilgili güncel bilgileri bayilik almış olan e-ticaret sitesine aktarması için bu anlaşmanın yapılmış olması gerekir.

Xml bayiliğinin verildiği online ticaret sitelerine tedarikçi tarafından ürünlerin ebat, stok, fiyat bilgisi düzenli olarak yansıtılır. Bu sistem e-ticaretin sürekliliği açısından son derece önemli bir sistem olup ürünlerin tedarik edilmesi, paketlenmesi vb. süreçlerini ortadan kaldırdığı için ürün maliyetlerinin düşük olmasını sağlar. Hem üretici hem de tüketici açısından avantajlı bir sistemdir. Üretici Xml bayiliği verdiği site aracılığı ile tüketiciye daha kolay ulaşır, marka bilinirliğini artırır, tüketici ise beğendiği ürüne daha hesaplı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olur.

Aria’s Closet Xml Bayilik Koşulları

Aria’s Closet Xml bayiliği almak için öncelikle resmi olarak bir şirket sahibi olmak gerekir. Aracı e-ticaret sitesi fatura kesmek zorundadır ve bunun için yasal olarak kurumsal bir şirket hüviyetinde hizmet vermelidir. Tedarikçi firmalardan Xml bayiliği almak sanıldığı kadar kolay değildir. Güvenilir bir e-ticaret sitesine sahip olmak da bayilik almanın şartları arasında yer alır. Aria’s Closet Xml bayiliğine sahip olmak isteyenler Xml bayilik entegrasyonu olan bir e-ticaret sitesi kurmak zorundadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve Aria’s Closet marka fantezi iç giyim ürünlerine tedarikçi firma güvencesi ile sahip olmak için www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilir, markanın kadın sütyen, jartiyer, gecelik, pijama, +18 fantezi giyim, fantezi aksesuar... gibi ürünlerine hızlı gönderim ve gizli paketleme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

DROPSHİPPİNG HAKKINDA

XML BAYİLİĞİ

KİMLER BAYİ OLABİLİR

BAYİ SİPARİŞ VE ÖDEME

 

Aria's Closet

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı