Ücretsiz Dropshipping Hizmeti

3.000+ Çeşit ürünü stok sorunu olmadan hemen satışa başlayabilirsiniz.

Bayilik alan müşterilerimize dropshipping Ücretsizdir ve her hangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Bayilik Alan Değerli Müşterilerimiz Bakiye Yüklemeleri Gerekmektedir.  Cari Hesaplarına Ödeme Yapan Bayilerimiz için Dropshipping Hizmeti Verilecektir.

Dropshipping hizmetinden faydalanmanız için öncelikle www.ariasclosetx.com sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra 0850 259 27 42 whatsapp üzerinden veya 0532 452 27 42  [email protected] iletişime geçebilirsiniz. Üyelik işleminden sonra toptan alış fiyatlarınızı görebilmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Şu anda sitede görmüş olduğunuz fiyatlar parakende fiyatlardır.

3000+ Çeşit Ürün  %60 %70 Kar Marjı ile Stok Maliyetiniz Olmadan Hemen Satışa Başlayabilirsiniz.

CARİ ÖDEME NEDİR?

Size özel kurmuş olduğumuz ödeme sistemidir. Bayilik alırken ödemiş olduğunuz bakiye Kredi olarak hesabınıza tanımlanır. Siparişiniz geldiğinde bu kredi bakiye üzerinden kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. DETAYLI BILGI ICIN 0532 452 27 42 ARAYABILIRSINIZ.

 

Sisteme girmiş olduğunuz siparişler Aria's Closet ekibi tarafından hazırlanır,

Hazırlanan kargolarınız kargo şirketine teslim edilecek şekilde GİZLİ KARGO şeklinde paketlenir.

Kargo şirketi kargoları teslim alır ve gönderimini gerçekleştirir.

Kargonuz eğer bizim anlaşmamızdan çıkışı sağlanmışsa sipariş geçmişinize kargo takip numarası sistem tarafından otomatik olarak düşer.

Ürünü dahi görmeden ve ek stok maliyetleri olmaksızın, sadece satışını gerçekleştirdiğiniz ürünün ücretini ödeyerek; Stok maliyetinden kurtularak zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. 

Fantazi iç giyim dropshipping bayiliğinde sitemiz üzerinden kolay bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Aria's Closet yüzlerce çeşit fantazi iç giyim ürününü sizlere ve sizlerin müşterilerine sunuyor. Sizin tek yapmanız gereken müşterilerinize bu harika ürünlerin satışını gerçekleştirmek devamında Aria's Closet fantazi iç giyim dropshipping yöntemi ile siparişlerinizi sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmek.
Bu sistem size öncelikle iç giyim bayiliğinizde fazla kargo bedeli ödemenizi ortadan kaldıracak ve aynı gün saat 13:00 a kadar vereceğinizi siparişlerinizin hızlı bir şekilde aynı gün sevk edilmesini sağlayacaktır.

ÖNEMLİ NOT : Dropshipping sistemimiz adınıza KAPIDA ÖDEME ile yapılacak gönderileri kapsamamaktadır. Sadece kendi anlaşmalı olduğunuz kapıda ödeme sistemi ile gönderilebilmektedir.

Detaylı Bilgi için 7/24 iletişim 0850 259 27 42 veya 0532 452 27 42

Dropshipping Nedir

               E-ticaretin yaygınlaşması ile birlikte internette satış yapan sitelerin sayısı bir hayli arttı. Bu sitelerde yer alan ürünler stoksuz bir şekilde satışa sunulmaktadır. Buna dropshipping adı verilir. Dropshipping bir ürünün internet ticaret sitelerinde stoksuz şekilde satışa sunulmasıdır. Ürün satışında kullanılan bu yöntem düşük sermayeli e-ticaret sitelerinin tercih ettiği bir yöntemdir. Ürün stoklamaya gerek kalmadan tedarikçiden alınan xml bayiliği sayesinde ürünler stoksuz satışa sunulur. Ürün siparişi sonucunda siparişe göre ürün tedarikçiden talep edilir ve tüketiciye ulaştırılır. Stoksuz satış bir nevi tüketici ile tedarikçi firma arasında köprü görevi görmektir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak, Aria’s Closet marka tüm ürünlere güvenli bir şekilde sahip olmak için  www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

               Stoksuz Satış / Dropshipping Avantajlı mıdır

               Stoksuz satış yapan e-ticaret siteleri ürünleri depolamak için ekstra bir depoya ihtiyaç duymazlar. Ürünler tedarikçi firma deposundan tüketiciye ulaştırılır. Depo ihtiyacı olmadığı için e-ticaret sitesi açısından büyük bir avantaj sağlar, iş yükü ve depo masrafı yoktur. Depo olmadığı için depoda çalışacak elemana da ihtiyaç yoktur. Tedarik süreci son derece hızlı ve güvenlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayan bir uygulamadır.

               Stoksuz satışla tek bir tedarikçiden ürün alınabileceği gibi birden çok tedarikçiden de ürün alınabilir. Ürünlerin görselleri, ebat, beden bilgileri e-ticaret sitesine tedarikçi tarafından yüklenir ve sürekli güncellenir. Bu durum sitenin sürekli güncellenmesini ve ürünlerin yeni model seçeneklerinin tüketici ile paylaşılmasını sağlar.  E-ticaret sitesinde ürün çeşitliliğini sağlayan da stoksuz satıştır. Dropshipping ile istediğiniz kadar ürün reklamı yapabilirsiniz.

               Stoksuz satış/dropshipping e-ticarete girmek isteyenlerin yolunu açan bir uygulamadır. E-ticarete girmek için büyük bir sermayeye ihtiyacınız olmaz. E-ticaret sitesi kendi sitesinde satışa sunduğu ürünlerin ödemesini yaparak tedarikçinin ürünlerini satmaya başlar.

               Aria’s Closet Fantezi İç Giyim Ürünleri

               Aria’s Closet marka iç giyim ürünleri kalitesi, şıklığı ve zarafeti ile benzerlerine fark yaratıyor. Siz de Aria’s Closet marka fantezi giyim ürünlerine uygun fiyat, hızlı gönderim, gizli paketleme imkanı ile sahip olmak istiyorsanız tedarikçi firma ile çalışan www.ariasclosetx.com ile iletişim kurabilir, beğendiğiniz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı