Kampanya Banner
 
10879
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
"Sepette İndirim"
MAN3632
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
"Sepette İndirim"
30880
₺189,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
"Sepette İndirim"
10880
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
"Sepette İndirim"
10878
₺499,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
"Sepette İndirim"
10877
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
"Sepette İndirim"
10876
₺349,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
"Sepette İndirim"

 

Emzirme Sütyeni Nedir, Ne İşe Yarar

Hamilelik süreci gibi lohusalık dönemi de annelerin dış giyimden iç giyime farklı ürünlere ihtiyaç duyduğu dönemlerdir. Bebeğin dünyaya geldiği andan itibaren süt üretimi başladığı için annelerin göğüsleri büyümeye ve şişmeye başlar. Bebeğin emmesi ile birlikte süt üretimi artmaya başlar ve ilk altı ay bebeğin beslenmesi için yeterli seviyeye ulaşır. Bu dönemde klasik sütyenler yerine bebek ve anne arasında engel teşkil etmeyen emzirme sütyeni kullanmak anne açısından büyük bir kolaylık sağlar. Emzirme işleminin daha kolay yapılmasını sağlayan ve önden açılıp kapandığı için memenin bebek tarafından daha kolay kavranmasını kolaylaştıran bu sütyenler lohusalık döneminde en fazla tercih edilen iç giyim ürünleridir. Siz de lohusalık döneminizi daha rahat ve konforlu geçirmek istiyorsanız şık, kaliteli ve kullanışlı emzirme(annelik) sütyenleri için www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilir, uygun fiyat, hızlı ve gizli teslimat, kolay ödeme imkanlarından yararlanarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Nasıl Olmalı

Emzirme sütyeni pamuklu kumaştan üretilmiş olmalı ve bebeğin memeyi kavramasına engel teşkil etmemelidir. Önden açılmalı sütyenler daha pratik kullanım sağladığı için bu dönemde önden açılmalı modeller tercih edilmelidir. Önden fermuarlı, açılır kopçalı sütyenler ideal modellerdir. Bu dönemde memeler daha hassas olduğu için tercihen balensiz emzirme sütyenleri kullanılmalıdır. Sütyen kumaşı yumuşak olmalı mümkünse pamuk ve soft kumaşlar tercih edilmelidir. Meme ucu problemleri doğumdan sonraki ilk aylarda annelerin en fazla yaşadığı meme problemidir. Meme ucu çatlakları, tahrişleri ve yaraları nedeniyle çok fazla acı çeken anneler için pamuklu ve soft kumaştan özel olarak üretilmiş sütyenler annelerin daha az acı duymasına ve meme problemlerinin kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur.

Süt Sızıntısını Önleyen Emzirme Sütyenleri

Emzirme döneminde annelerin yaşadığı problemlerden birisi de süt sızıntısıdır. Meme ucundan sızan süt dışa taşarak kötü bir görüntüye neden olur. Emzirme sütyenleri sütün dışarı sızmasına izin vermediği için süt sızıntısı problemi ile baş etmeyi kolaylaştırır. Bu dönemde kullanılacak sütyenlerin ölçüsü meme ile uyumlu olmalı, memeyi tam kavramalı ne büyük ne küçük olmalıdır.

Emzirme  Sütyeni Modelleri

Emzirme döneminde kullanılan sütyenler önden açıldığı için yüksek konfor sunan ürünlerdir. 80B, 85B, 80C, 85C... gibi farklı cuplarda üretilen önden açmalı lohusa sütyenleri; ten, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile annelere günlük kullanımda farklı alternatifler sunuyor. İşlevsel yapısı ile annelerin işini kolaylaştıran ve ekstra konfor sunan modeller günlük kullanım için uygundur. Cildin nefes almasını sağlayan, cildi tahriş etmeyen pamuklu soft dokuya sahip lohusa sütyen modellerini yakından incelemek ve beğendiğiniz ürüne kolay ödeme, hızlı ve gizli teslimat imkanları ile sahip olmak için www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı