Kampanya Banner
 

Hamile/Lohusa İç Giyim Ürünleri

               Bir kadının hayatındaki en önemli gelişmelerden biri anne olmaktır. Hamilelik süreci ne kadar rahat ve huzurlu olursa anne adayı da bu yeni süreci o kadar kolay geçirir. Gebelik döneminde anne adaylarının fiziksel görünümlerinde çok büyük değişimler meydana gelir. Bu değişim anne adayının bu döneme özgü dış giyim ürünlerinin yanında iç çamaşırları giymesini zorunlu hale getirir. Aynı zamanda gebelik sonlandıktan sonra lohusalık döneminde de annenin farklı fonksiyonlara sahip iç çamaşırlarına ihtiyacı olur. İç giyim ürünlerinde hamile/lohusa kategorisinde yer alan ürünler anne adayları ile yeni anne olmuş kadınların ihtiyaçları düşünülerek hazırlanır. Bu çamaşırlar bedensel değişikliklerle uyumlu modeller olup kadınların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Hamilelik ve lohusalık dönemi için tasarlanmış şık, kaliteli ve konforlu iç çamaşırı modellerini yakından incelemek ve sipariş vermek için www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünlere avantajlı fiyatlar, kolay sipariş ve hızlı teslimat imkanları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

               Hamile İç Giyim Ürünleri Nasıl Olmalıdır

Hamilelik döneminde iç çamaşırı seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Vücut yapısı değiştiği için kadınlar bu dönemde daha rahat iç çamaşırları seçmek zorundadır. Hamile külot, hamile atlet, hamile çorap, hamile sütyeni gibi ürünler bu dönemde ihtiyaç duyulan iç giyim ürünleridir.

Göbek ve bel bölgesi ilk aylardan itibaren genişlemeye başladığı için bu dönemde kadınların beden yapısına göre tasarlanmış külotlar kullanılmalıdır. Kadınların hassas bölgeleri bu dönem daha hassas olur ve hastalıklara karşı daha savunmasızdır. Bu nedenle gebelik döneminde pamuklu külotlar tercih edilmelidir. Bel bölgesini sıkan, naylon ve benzeri kumaşlardan üretilmiş alt iç çamaşırı modelleri bu dönem için uygun değildir. Gebelik dönemi boyunca rahat iç çamaşırları tercih edilmeli, hareketleri kısıtlayan modellerden uzak durulmalıdır. İdrar yolu enfeksiyonlarına karşı pamuklu çamaşırlar kullanılmalı ve çamaşırlar yüksek ısıda yıkanmalıdır.

Hamile/Lohusa Sütyen Seçimi

Hamilelikle birlikte kadınların göğüsleri büyümeye ve ağırlaşmaya başlar. Lohusalık döneminde ise göğüsler sütten dolayı daha hassas hale gelir ve korunması gerekir. Bu dönemde kalın askılı, balensiz ve dikişsiz sütyenler tercih edilmelidir. Doğumdan sonra özel tasarıma sahip lohusa sütyenleri kullanılmalıdır. Lohusa önden açma emzirme atletleri ve emzirme sütyenleri bu dönem için ideal ürünlerdir.

Hamile/lohusa döneminizde ihtiyacınız olan iç giyim ürünlerine ariasclosetx.com sayfayı ziyaret ederek avantajlı fiyat, kolay sipariş, gizli paketleme ve hızlı teslimat imkanlarına sahip Aria’s Closet güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı