FANTEZİ İÇ GİYİM  XML TEDARİK SİSTEMİNE KATILARAK STOKSUZ XML BAYİLİĞİ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Aria's Closet XML Bayilik Sistemi(Dropshipping)

Karşılıklı kazanç odaklı kurmuş olduğumuz bu sistemimizde; Size özel yayınlanacak olan XML linki sayesinde bütün ürünlerimizi tek tıkla kendi Web Sayfanıza veya Tüm Pazaryerlerine yükleyebilir stoksuz satış ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

XML ENTEGRASYONU

XML Entegrasyonumuz ÜCRETSİZDİR . XML Entegrasyon Alt Yapımız Ticimax' dır.

Cari hesabınıza Bakiye yüklemesi yapmanız durumunda XML Entegrasyonunu Ücretsiz Alabilirsiniz. 

Yüklemiş olduğunuz tüm bakiyeyi siparişerinizde kullanabilirsiniz.

CARİ ÖDEME NEDİR?

Size özel kurmuş olduğumuz ödeme sistemidir. Bayilik alırken ödemiş olduğunuz bakiye Kredi olarak hesabınıza tanımlanır. Siparişiniz geldiğinde bu kredi bakiye üzerinden kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. DETAYLI BILGI ICIN 0532 452 27 42 ARAYABILIRSINIZ.

 

Xml Bayiliği Nedir, Aria’s Closet Xml Bayiliği Nasıl Alınır

               E-ticaretin yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren terimlerden birisi de xml bayiliğidir. E-ticaret terimi olan Xml bayiliği bir tür e-ticaret tekniğidir. Bir ürünün ya da markanın bayiliği anlamına gelen bu terim satışı yapılan ürünlerin tedarik mağazasından alıcıya ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için tedarikçi firmanın Xml bayiliğini vermiş olduğu firmaya ürünle ilgili bilgilerini aktarması gerekir. Ürün bilgileri bayilik verilen firmanın e-ticaret sayfasına aktarılır. Ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan bir e-ticaret tekniği olan Xml bayiliğiyle ilgili detaylı görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

               Xml Bayiliği

Bir tedarikçiden Xml bayiliği almak demek satışa sunulan ürünlerin stoksuz bir şekilde e-ticaret sitesi üzerinden sürekli satışının yapılması demektir. Yani Xml bayiliği almış bir site ürün sıkıntısı yaşamadan sipariş edilen ürünü tedarik edebilir. Çünkü tedarik zinciri kurulmuş ve tedarikçi firma ile süreklilik arz eden bir ticaret anlaşması yapılmış demektir. Örneğin Aria’s Closet marka fantezi iç giyim ürünlerini sürekli olarak satışa sunabilmek için tedarikçi ile e-ticaret anlaşması yapılması gerekir. Tedarikçinin üretimini yaptığı tüm ürünlerle ilgili güncel bilgileri bayilik almış olan e-ticaret sitesine aktarması için bu anlaşmanın yapılmış olması gerekir.

Xml bayiliğinin verildiği online ticaret sitelerine tedarikçi tarafından ürünlerin ebat, stok, fiyat bilgisi düzenli olarak yansıtılır. Bu sistem e-ticaretin sürekliliği açısından son derece önemli bir sistem olup ürünlerin tedarik edilmesi, paketlenmesi vb. süreçlerini ortadan kaldırdığı için ürün maliyetlerinin düşük olmasını sağlar. Hem üretici hem de tüketici açısından avantajlı bir sistemdir. Üretici Xml bayiliği verdiği site aracılığı ile tüketiciye daha kolay ulaşır, marka bilinirliğini artırır, tüketici ise beğendiği ürüne daha hesaplı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olur.

Aria’s Closet Xml Bayilik Koşulları

Aria’s Closet Xml bayiliği almak için öncelikle resmi olarak bir şirket sahibi olmak gerekir. Aracı e-ticaret sitesi fatura kesmek zorundadır ve bunun için yasal olarak kurumsal bir şirket hüviyetinde hizmet vermelidir. Tedarikçi firmalardan Xml bayiliği almak sanıldığı kadar kolay değildir. Güvenilir bir e-ticaret sitesine sahip olmak da bayilik almanın şartları arasında yer alır. Aria’s Closet Xml bayiliğine sahip olmak isteyenler Xml bayilik entegrasyonu olan bir e-ticaret sitesi kurmak zorundadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve Aria’s Closet marka fantezi iç giyim ürünlerine tedarikçi firma güvencesi ile sahip olmak için www.ariasclosetx.com sayfayı ziyaret edebilir, markanın kadın sütyen, jartiyer, gecelik, pijama, +18 fantezi giyim, fantezi aksesuar... gibi ürünlerine hızlı gönderim ve gizli paketleme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı